Projekty


Interimprofi.cz – WordPress, webdesign, SEO, GA

Cílem projektu bylo navrhnout pro pana L. Rafaje jednoduchou a srozumitelnou prezentaci pro cílovou skupinu. Dalšími úkoly v systému WordPress bylo nastavení potřebné SEO optimalizace a analytických nástrojů Google. Byl zvolen jednoduchý, profesionální design. 

Odkaz na webové stránky

 http://www.interimprofi.cz


Instafashion.cz
Instafashion.cz – Prestashop, webdesign

Pro společnost Instadaily s. r. o. připravuji eshop na platformě Prestashop zabývající se prodejem oblečení a módních doplňků. Projekt obsahuje veškerou konfiguraci systému. Samozřejmostí mojí práce se zadavatelem je tvorba loga a bannery webu.

Odkaz na webové stránky

 http://www.instafashion.czOneProduct.cz – Design eshopů, konzultace

OneProduct je systém pro tvorbu jednoproduktového eshopu. S panem Tomášem Jedličkou, majitelem systému, spolupracuji dlouhodobě na tvorbě designu eshopů a log pro jeho zákazníky. Dále pak SEO a marketingové konzultace.

Odkaz na webové stránky

 http://www.oneproduct.cz

 

 enamelPins.cz – Design eshopu

Cílem projektu bylo navrhnout responzivní design eshopu. Eshop je provozován na systému OneProduct, proto bylo nutné přizpůsobit design layoutu systému. Byl zvolen jednoduchý, hravý design. Součástí projektu byl návrh loga a bannerů.

Odkaz na webové stránky

 http://www.enamelPins.cz


Zdravá-výživa.online
Zdravá-výživa.online – WordPress, design, marketing

Cílem projektu bylo navrhnout kompletní webovou prezentaci postavenou na redakčním systému WordPress. Byl zvolen jednoduchý design. Součástí projektu byl návrh loga, bannerů a také marketingová strategie pomocí sociálních sítí a PPC.

Odkaz na webové stránky

 http://www.zdrava-vyziva.onlineSociální-obchodování.cz – WordPress, design, marketing

Affiliate web zabývající se investováním v síti eToro – sociální síť pro investory. Cílem projektu bylo navrhnout kompletní webovou prezentaci postavenou na redakčním systému WordPress. Byl zvolen jednoduchý design, který odpovídá problematice. Součástí projektu byl návrh loga.

Odkaz na webové stránky

 http://www.socialni-obchodovani.cz


Beonestudio.cz
BeOneStudio.cz – WordPress, design, konzultace

S BeOne Studiem spolupracuji dlouhodobě v oblasti webdesignu, WordPress prezentací a konzultací.

Odkaz na webové stránky

 http://www.beonestudio.czePovinné.cz – WordPress, design, marketing

Cílem projektu bylo navrhnout affiliate web, který bude sloužit jako reklamní web pro ePojisteni.cz. Návrh obahoval kompletní webovou prezentaci postavenou na redakčním systému WordPress. Design dle zadavatele byl přiblížit se webu ePojisteni.cz.

Odkaz na webové stránky

 http://www.epovinne.cz